O společnosti

Mezinárodní působnost

Rozšířili jsme svoji působnost i do dalších evropských i mimo evropských zemí. V dnešní nestálé ekonomické době je vhodné využívat různá ekonomická prostředí a využívat jejich potenciál či navázat kontakty s novými obchodními partnery. Jsme pravidelnými účastníky na mezinárodních setkáních, sympoziích a kongresech zaměřených na tématiku mezinárodního obchodu, reklamy a marketingu.

 

Působnost:

  • Střední a západní Evropa
  • Severní Amerika
  • Asie

 

Obchod a rozvoj

Využíváním současných trendů v oblastech podnikání a obchodování zajišťujeme společnostem navazování obchodních vztahů s českými i mezinárodními partnery. Správné rozhodování a plánování strategií je důležitý aspekt k pozitivnímu působení firmy na zaměstnance, stejně tak jako ve vztahu k veřejnosti. Realizované podnikatelské záměry a strategie jsou vždy efektivnější pomocí osvědčených principů. Zaměřujeme se též na globální a multikulturní aspekty, které našim klientům pomohou, aby se lépe orientovali v dané problematice a mohli například spolupracovat nebo investovat do rozvojových zemí.

 

Technologie a inovace

Programování a postupný vývoj softwaru provozujeme již řadu let, kde využívámé nové technologie. Vyvýjíme softwarové produkty, které uzpůsobujeme a implementujeme pro konkrétní účel využití.

 

Profesionální služby

Společnost Digital Promoters, s.r.o. poskytuje moderní technologie a již připravené a osvědčené metody. Realizujeme zakázky svých klientů, poskytujeme důležité kontakty, zabýváme se mezinárodními projekty a také pomáháme firmám, aby byly lépe konkurence schopné.

Historie společnosti

1995 – AntiCom Systems

V roce 1995 byl založen AntiCom Systems specializující se na vývoj softwaru pro operační systémy Microsoft DOS a Microsoft Windows for Workgroups. Vyvíjela taktéž desktopové aplikace včetně uživatelských grafických rozhraní GUI. Dále vytvářela vlastní herní a univerzální grafické enginy spolu s jejich nástroji a projektovými dokumentacemi.

 

1998 – Quadrant Technologies

Roku 1998 odkoupila od AntiCom Systems veškerý software a zdrojové kódy včetně všech autorských práv, kromě herních enginů, společnost Quadrant Technologies. Stejně jako dříve AntiCom Systems pokračoval Quadrant Technologies ve vývoji desktopových aplikací. Vytvářela software, evidenční programy, kancelářské nástroje, databázové enginy a hierarchické systémy na zakázku. Zaměřovala se také na prodej softwarových aplikací, které nahrazovaly a rozšiřovaly stávající softwarové vybavení v operačních systémech Microsoft Windows.

 

2002 – Studio Syntaxium

V roce 2002 Studio Syntaxium odkoupilo veškerý software, zdrojové kódy i autorská práva do Quadrant Technologies. Rozšířila databázové a hierarchické systémy o novější a modernější metody síťového prostředí, a tak vznikl unikátní celek technologických možností navržený pro lepší propojitelnost s extranetem, intranetem, internetem a mnoha dalšími síťovými komunikacemi.

 

2004 – CrazyCom

V roce 2004 se na trhu objevila CrazyCom, která se zpočátku specializovala na zprostředkovatelské a obchodní činnosti spojené s marketingovou propagací včetně reklamních služeb a outsourcingu. Postupně začala působit také v oblasti odborného poradenství a v sebepropagaci firem, jejich výrobků či služeb. Svou obchodní činnost nakonec rozšířila také do internetového prostředí.

 

2008 – Digital Promoters

Roku 2008 se Studio Syntaxium a CrazyCom sloučily, a tím došlo k založení firmy Digital Promoters. Tato společnost využívá všech technických i odborných znalostí obou předchozích a nabízí tak v jednom celku komplexní nabídku kvalitních služeb a produktů určených pro podnikatele, fyzické osoby a samozřejmě firmy.